Výběh

18.7. 2023 Aktualizace – Čas registrace na soutěž o štrúdl

Před 50 lety zemřela zakladatelka českého dívčího skautingu Vlasta Koseová

Toto významné výročí bychom s vámi rádi oslavili VÝročním BĚHem.

Tento běh není závod v pravém slova smyslu. Skauti se nesnaží porazit ty druhé, ale sami sebe. V tomto duchu je i výroční běh připraven.

KDY: v neděli 27.8. 2023 od 13:00 probíhá registrace běžců a pekařů

KDE: sokolovna v Kameničkách (Kameničky 151)

Registrovat se můžete zde nebo až na místě.

Budou připravené 2 trasy, které si můžete zvolit podle svých schopností na 2 km a 10 km.

2 km – trasa je vhodná i pro kočárky (terénní výhodou), koloběžky,… Pokud bude mokro, děckám se budou hodit holínky.

10 km – krásný rozmanitý terén.

Občerstvovací stanice budou až v cíli.

V sokolovně se nachází toalety, šatny i sprchy. V šatnách se můžete na běh převléknout. Nebudou ale hlídané.

Startovné je 34 Kč.

Běhu se může zúčastnit kdokoliv, nejen zdatní a trénovaní běžci.

Trasa bude značena fáborky.

Kromě běhu se můžete zúčastnit i soutěže o nejlepší štrúdl. Registrace probíhá do 19. 8. formou SMS na číslo 723 275 023 (Název štrúdlu – Jméno pekaře – Obec, ve které byl štrúdl upečen) nebo na místě od 12:15.

ČASOVÝ PLÁN:

12:15              registrace na místě v soutěži o nejlepší štrúdl (tento čas neplatí pro ty, kteří se registrují dříve pomocí SMS – tuto variantu doporučujeme)

13:00 – 13:45  registrace běžců na 2 km nebo 10 km

13:45              slovo úvodem a instrukce

14:00              startovní výstřel

po 14:00         zahájení zábavného programu

16:00              překvapení

17:00              předpokládaný konec

Na místě bude připraven také zábavný program, který začne po 14 hodině. Vhodný je pro všechny věkové kategorie.

Na VÝBĚHU si můžete zakoupit zbylé kusy pamětních předmětů z předchozích ročníků (třička, sportovní lahve, nákrčníky)

Nebude chybět ani občerstvení, které je pro účastníky Výběhu zdarma.

Letošní výtěžek z akce půjde dvěma dívkám ze Žďáru nad Sázavou, kterým loňský rok tragicky zemřeli rodiče ve Francouzských Alpách.

Pokud máte nějaké dotazy kontaktujte Elišku Šnevajsovou, 775 992 526, hromelis@seznam.cz

Na fotografie z loňska se můžete podívat zde.