Aktuality Divočina Trojlístek

Výběh 2023

Na konci prázdnin jsme se už počtvrté sešli v sokolovně v Kameničkách při Výročním běhu – Výběhu.

Letos jsme si připomněli 50. výročí úmrtí zakladatelky dívčího skautingu Vlasty Koseové.

Na dvoukilometrovou trať se vypravilo 44 běžců a trasu 10 km zdolalo 29 vytrvalců.

Nikdo z účastníků se nezalekl nepříznivého počasí a dorazili k nám borci z Prahy, Olomouce, Opatovic nad Labem, Chrudimi, Pardubic, nebo ze Žďáru nad Sázavou. Zahanbit se nenechali ani místní a přespolní z Herálce, Hlinska nebo Svratky.

Součástí akce byla i soutěž o nejlepší štrúdl.

Kdo si netroufal na běh, mohl si vyzkoušet vyrábění placek a lampionu, zastřílet si z luku nebo postavit věž z beden od piva. Nechybělo ani překvapení v podobě běžecko-tanečního vystoupení.

Děkujeme všem zúčastněným za přátelskou atmosféru a sponzorům za štědrost. Výtěžek celé akce věnujeme dvěma slečnám že Žďáru, které loni přišly při tragické nehodě o oba rodiče.

Více fotek najdete tady.